Trochu netradičné, ale pôsobivé masáže v našom hlavnom meste

Sú to práve väčšie mestá, čo ponúkajú ponuky práce a rovnako tak služby spojené s riešením byrokratických, peňažných, sociálnych a iných povinností. Na druhej strane je tam však takisto mnoho služieb, čo nám pomáhajú na tento stereotyp zabudnúť a poskytujú nám možnosť dokonale zrelaxovať. Či už sú to podniky ponúkajúce zábavu, diskotéku, pitie, dobré jedlo alebo napríklad príjemné masáže. A práve na masážne salóny sa v tomto texte pozrieme bližšie.

Aby sme však boli úprimní, nebudeme sa venovať tým klasickým. Orientovať sa môžeme na tie netradičnejšie, no o to zaujímavejšie. A v niektorých prípadoch sa hodí povedať, že takisto podstatne pikantnejšie a vzrušujúcejšie. Hlavne ak je to senzuálna masáž.

masáž, ruky

Niekto už možno vie, že reč bude o tkzv tantrických masážach a praktikách i službách s nimi spojených, ktoré sú možno niekomu známe a iný o nich naopak nemá dostatočný prehľad.

Pravidlom je, že tieto sa vykonávajú v čistom a relaxačnom prostredí za prítomnosti spirituálnej hudby. Základom je hygiena a úvodný kúpeľ, takisto úvodný rituál namaste, ktorý má zákazníka lepšie oboznámiť s tým, čo ho čaká a odbúrať možnú prvotnú nervozitu. Cieľom je dosiahnuť potrebné uvoľnenie, počas ktorého tantrické masáže a senzuálne dotyky dokážu najlepšie plniť svoj účel.

atraktívna žena

Niekto možno vie, že ich podstatou je nahota a zmyselné dotyky, ktoré sa okrem celého tela venujú takisto intímnym partiám. Pracuje sa tak zároveň s ľudskou sexualitou, pretože aj tá je súčasťou našej životnej energie. Tým, že sa venuje pozornosť aj tejto prirodzenej stránke nášho ja, dokáže byť výsledný efekt z hľadiska uvoľnenia veľmi efektívny.

  • Tantrickou masážou sa vlastne dá prepojiť naša telesná, duševná a sexuálna stránka do jedného celku a týmto spôsobom s ním operovať do podoby, aby vznikol plnohodnotný pôžitok a uvoľnenie negatívnych blokov.