Váš spánok bude odteraz lepší vďaka kvalitným matracom

Ľudský organizmus nevyhnutne potrebuje kvalitný spánok v požadovanej dĺžke pre regeneráciu organizmu, správne fungovanie metabolizmu a obnovenie vitality a životnej energie po ťažkom dni.

Moderná doba a s ňou spojené rýchle tempo, nové technológie vďaka ktorým je naše svalstvo zdeformované, nedostatok pohybu a zlá energetická nerovnováha medzi príjmom a výdajom spôsobujú populácii problémy s kostrou, chrbticou a pohybovým aparátom.

Preto je výber správneho matraca na mieru pre každého zákazníka základom pre obnovenie síl a vitality.

senior-4723737_640

Kvalitné sendvičové a pružinové matrace s mnohými ortopedickými efektami zameranými na konkrétne problematické partie sú súčasťou ponuky matrace. Pomôžu Vám s poradenstvom a výberom kvalitného matraca priamo pre Vás a na základe Vášho životného štýlu, spôsobom trávenia voľného času, polohou v spánku, výškou a hmotnosťou Vám skúsení pracovníci navrhnú možnosti, z ktorých si určite vyberiete.

Ponuka obsahuje mnoho druhov matracov s rôznym ortopedickým efektom, výplňou, rozmermi a vždy primeranými cenami. Každý zákazník si vyberie od základnej kvality až po luxusné a elegantne prevedené zdravotné matrace.

Ich základnou vlastnosťou je technológia spracovania výhradne prírodných surovín s anti alergickými a anti bakteriálnymi vlastnosťami a vysoká kvalita výsledného produktu.

baby-19295_640 (1)

Základné rozdelenie na pružinové a sendvičové matrace je rozvinuté do množstva podskupín ako napríklad použitie kvalitnej pamäťovej peny, latexu, gumokokosu, pružín obalených platňou z kokosového vlákna.

Ponúkané matrace sú odporúčané odborníkmi a ich ortopedický a zdravotný účinok sa využíva v mnohých profesionálnych medicínskych zariadeniach, kde sú veľkými pomocníkmi pre seniorov a ľudí s rôznymi ochoreniami.

Získajte aj Vy nový pocit energie, životnej sily a lepší, kvalitnejší spánok vďaka výberu z ponuky kvalitných matracov.