Pomôžte svojej peňaženke aj životnému prostrediu pomocou LED osvetlenia

Nezáleží na tom, či bývate v dome alebo v byte, či chodíte relaxovať na vašu chatu alebo do záhradkárskej oblasti, po zotmení si všade potrebujete zasvietiť. S najväčšou pravdepodobnosťou už na tento účel nepoužívate petrolejové lampy alebo sviečky, pretože ako vo všetkom, aj v oblasti svietidiel sa stále dejú pokroky.

biela LED žiarovka

Jedným z najmodernejších a v súčasnosti najpoužívanejším trendom je LED osvetlenie. LED je skratkou pre anglický názov Light Emitting Diode, v preklade elektroluminiscenčná dióda, čo je jednoducho povedané súčiastka, ktorá vyžaruje svetlo, keď ňou prechádza elektrický prúd. Takéto žiarovky sa tešia obľube najmä vďaka svojej úspornosti, nižšej spotrebe a neporovnateľne dlhšej životnosti, ktorá je v priemere 50 000 hodín svietenia, a teda zanecháva oveľa menšiu záťaž aj na vašej peňaženke. LED osvetlenie predstavuje taktiež nižšiu záťaž pre životné prostredie, pretože neobsahuje ortuť, olovo a iné toxické látky.

stropné LED osvetlenie

Výhodou tohto osvetlenia je možnosť prispôsobiť si ho čo najlepšie podľa vašich požiadaviek. Môžete si vybrať studenú bielu, neutrálnu bielu, ktorá sa najviac podobá dennému svetlu alebo teplú bielu farbu svetla a ak hľadáte niečo extravagantnejšie, nájdete aj farebné varianty. Ďalšou výhodou týchto svetiel je, že si môžete nastaviť intenzitu osvetlenia alebo farebné prechody v niektorých prípadoch aj pomocou diaľkového ovládača.

Či už potrebujete osvetliť svoju domácnosť, kanceláriu alebo exteriér, LED svetlá Ledprodukt.sk vám ponúkajú všetko, čo na to potrebujete. Okrem LED žiaroviek tam nájdete aj LED pásiky, reflektory, panely, vodeodolné stropné svietidlá a mnoho užitočných informácií. Pri každom produkte sú uvedené informácie ohľadom farby svetla, spotreby, životnosti a iných technických parametrov, na základe ktorých si budete vedieť vybrať to pravé osvetlenie pre vaše potreby.