Sklenené dvere na mieru vašim predstavám

Premýšľate nad vhodným typom interiérových dverí? Radi by ste si vytvorili moderný priestor bez rušivých prvkov? Dvere sú dôležitou súčasťou každého interiéru a plnia časť nielen praktickú, ale aj estetickú. Jedná sa o prvok, ktorý má v pláne byť súčasťou interiéru navždy a preto musíte ich výber starostlivo zvážiť.
prosklený vstup

Aby boli splnené vaše očakávania, potreby i predstavy, tak najlepšie je riešenie priamo na mieru a nemusíte zvoliť len tradičné materiály a prevedenia. Preto vás môžu zaujať sklenené dvere na mieru.
Ideálne riešenie pre malé i veľké priestory
Ich výnimočnosť spočíva predovšetkým v materiáli, ktorým je sklo.Pôsobia veľmi krehko, ale pritom splňujú všetky bezpečnostné prvky i dlhú životnosť ako je to u dverí klasických napríklad z dreva.
Sklo určené pre tento účel je totiž vyrábané kalením a tým vzniká bezpečnostné sklo, ktoré je odolné a vydrží náraz i ďalšie zaťažovacie vplyvy.
osvětlená místnost
Čo však oceníte najviac je priepustnosť svetla a práve preto ich oceníte predovšetkým v malých a tmavých priestoroch, ale svoju výnimočnosť potvrdia aj v priestoroch veľkých. Dokážu teda priestor nielen opticky zväčšiť, ale tiež ho aj presvetliť a dodať interiéru príjemnú atmosféru.
Sklo v kombinácii s kovmi vytvára moderný design, ktorý je vhodný do každého typu interiéru a prispôsobí sa každému štýlu a vkusu. Takto môžete predeliť predsieň od hlavnej časti interiéru, ale tiež aj jednotlivé miestnosti.
Vďaka tomu, že si môžete vybrať rôzne druhy skla či fólií na sklo alebo farebné prevedenia, tak si zachováte v jednotlivých miestnostiach aj dostatok súkromia. Takže vhodné riešenie aj na spálne či kúpeľne a podobne.
Vďaka týmto dverám nebude interiér celkom uzatvorený a nebude tak pôsobiť stiesnene. Budete mať pocit voľnosti a disponovať dostatkom svetla. Vytvorte si interiér, ktorý bude mať dostatok miesta, svetla a moderné riešenie.