Štýlové protipožiarne dvere.

Dnes to majú architekti nových stavebných objektov omnoho ľahšie ako tomu bolo v minulosti. Množstvo nových materiálov a technológií umožňuje používať v súčasných interiéroch moderných stavieb prvky, ktoré sú maximálne funkčné a štýlové zároveň. K takýmto stavebným prvkom patria aj protipožiarne dvere, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou dnešných stavieb.

sklenené steny

V minulosti protipožiarne dvere boli doslova nočnou morou mnohých dizajnérov budov. Často iba masívne oceľové dvere spĺňali prísne protipožiarne požiadavky, a preto ich umiestnenie kazilo celkový dojem interiéru, v ktorom sa nachádzali. Dnešné sklenené protipožiarne dvere sú už prvkom, ktorý nielenže plní svoju protipožiarnu funkciu, ale je aj maximálne estetický a štýlový. Takéto dvere zapadajú do jednoliateho štýlu moderných interiérov a nepôsobia v týchto interiéroch vôbec rušivo. Dnes už výrobcovia týchto protipožiarnych prvkov zo skla ponúkajú celý rad produktov, ktoré spolu vytvárajú estetický celok s maximálnou funkčnosťou. Okrem protipožiarnych dverí tak dizajnéri interiérov môžu počítať aj s protipožiarnymi stenami alebo štrukturálnou fasádou, ktorá vytvára celopresklené plochy.

sklenené dvere

Ak rozmýšľate nad protipožiarnymi dverami a kvalita týchto dverí je pre vás nesmierne dôležitá, mali by ste osloviť iba renomovaných predajcov týchto komponentov. Profesionálni predajcovia vám dnes ponúkajú certifikované produkty, kvalitnú montáž a servis na vysokej úrovni. Všetky sklá protipožiarnych dverí a stien prešli prísnymi skúškami a spĺňajú náročné kritéria protipožiarnej odolnosti. Určite je tu dôležité aj hľadisko celkovej ceny za tieto špecifické produkty. Na požiadanie vám pracovníci spoločnosti vypracujú cenovú kalkuláciu protipožiarnych dverí cena. Cena je v každom prípade individuálna a závisí od mnohých faktorov ako sú individuálne atypické rozmery alebo rôzne špeciálne vložky v protipožiarnych systémoch.