Ako sa pripraviť na erotickú masáž

O erotických masážach sa všeobecne vie, že sa jedná o službu, ktorá má navodiť slastné pocity, vedúce k vyvrcholeniu, a že sa prostredníctvom dotykov nežnou dievčenskou dlaňou rozprúdi sexuálna energia, pričom celkový zážitok býva niekedy dokonca intenzívnejší, než pri klasickom sexe.

masážny olej

Užívajte si na erotickej masáži vo svojej pohodlnej polohe – muži sa celkom často nadrú v priebehu pohlavného styku, musia vykonávať kopulačné pohyby, a to si vyžaduje pevné chrbtové a brušné svaly. Nie každý muž je však v takej kondícii, aby si užil slastný vrchol, a tak celkom často býva orgazmus brzdený fyzickou únavou. Po takom sexe potom nemáva ani náladu na nič iné, chce sa mu spať alebo aspoň odpočívať a na maznanie sa s partnerkou jednoducho nezostávajú sily. V tomto smere je erotická masáž výhodnejšia, pretože všetko za vás obstaráva dievča svojimi dlaňami, prípadne svojim rozkošným telom.

erotické masáže

Bôčik a desať knedlí – veľkou chybou by bolo vyraziť na erotickú masáž Magic Tantra po mäsitom obede, kde dokonca s kamarátmi súťažíte, kto toho zje viac. Najedzte sa dosýta, ale ľahším pokrmom, najlepšie bezmäsým, a odoprite si alkohol. Čím lepšie stráviteľnejšie jedlo pred masážou, tým väčší pôžitok z nej budete mať.

Kde vás to najviac vzrušuje – pred vstupom na erotickú masáž by ste už mali mať jasno v tom, ktoré erotogénne zóny vám najviac vyhovujú, aby ste o ich dráždenie mohli požiadať masérku. Tá však tiež nebude bezradná, a môže vám navrhnúť aj niečo z vlastnej skúsenosti, ktorá je pre vás zatiaľ úplne nová. Odporúčame vyskúšať aj dráždenie pupku, ten je považovaný za jednu z najsilnejších sexuálnych zón na tele, a to platí ako pre mužov, tak aj pre ženy.

Zabúdané chodidlá – ak bude masérka prístupná dohode, môžete ju požiadať o jemné hladenie chodidiel, najmä na pätách sa nachádzajú citlivé body na navodenie vzrušenia v oblasti genitálií, ale môžete skúsiť praktizovať aj iné body na chodidlách.