Detské šiltovky

Presne tak, rodičia menších detičiek ich majú najviac v obľube práve z tých praktických dôvodov. Využívajú ich predovšetkým v letných mesiacoch, pretože všetci vieme ako veľmi je nebezpečné silné slnečné žiarenie a z neho nastávajúci úpal. Deti ho neznášajú najlepšie, preto je pokrývka hlavy mimoriadne dôležitá a často tejto zbytočnej nepríjemnosti zabráni. Je to práve šiltovka, ktorá hlavu Vášho dieťatka dokonale ochráni. Šilt zabráni slniečku svieteniu do očí tým, že ich má dieťatko dostatočne zatienené a zároveň ma pokrytú celú hlavičku, čím máte vyhraté. Detské šiltovky so sieťovanou zadnou časťou navyše nebránia prúdeniu vzduchu takže vlásky zostanú v suchu a nespotené, čo určite oceníte. Šiltovku môžete vďaka veľkostnej nastaviteľnosti jednoducho prispôsobiť detskej hlavičke.

dvaja chlapci

Staršie deti, tie si vyberajú sami. Chcú vyzerať hlavne štýlovo a šiltovky nosia poväčšinou celoročne. Určite ich aj Vaši starší potomkovia majú niekoľko a vyberajú si podľa aktuálnej nálady. Ladia ho s oblečením alebo ním vyjadrujú štýl ktorým momentálne „fičia“, takže prím hrajú šiltovky skejterské, raperské, alebo rôzne vychytávkové kúsky.

teenager stena

Tak ako u dospelých, ani u detí sa športové aktivity bez šiltoviek nezaobídu, veď v konečnom dôsledku to bolo spočiatku ich najdôležitejšie využitie. Turistika, tenis, volejbal, bicykel, kolieskové korčule, skateboard, alebo len tak vybehnúť von s kamarátmi – využitie šiltoviek ako potreby alebo doplnku je u detí skutočne všestranné a sú u nich veľmi obľúbené.

V našej ponuke svojim deťom určite vyberiete. Mladším detičkám alebo starším – množstvo farieb, farebných variácií, štýlov a prevedení Vás o tom určite presvedčí. Chlapcom alebo dievčatám – ponuka je pestrá. Naše ratolesti rýchlo rastú a preto určite oceníte možnosť nastavenia veľkosti na zadnej časti šiltovky buď plastové alebo suchým zipsom.