Dokonalá úloha pre sklenenú priečku

1. Riešenie pre veľkú rodinu v malom priestore
Možno vás prekvapí, že práve sklenené priečky vám môžu poskytnúť neskutočný komfort a pritom vyzerajú veľmi luxusne. Navyše vás určite prekvapí množstvo variácií a vzorov.
Niekedy stačí zbúrať jednu stenu a pomocou takéhoto riešenia presvetlíte celý priestor. Sú transparentné a zároveň sa dajú napasovať i do priestoru, kde potrebujete viac vzdušnosti. Dokonca sa môžu stať jeho súčasťou. Konečne sa slniečko dostane kamkoľvek si len budete priať. Obývacia izba alebo aj iná časť vášho bytu zrazu začne dýchať a dostane tak nový náboj. A bude sa vám tu navyše skvele bývať.

skleněná příčka

2. Preč so zastaranými závesmi
Tie môže nahradiť práve priečka z krehké elegantného materiálu, ktorý je pritom pevný ako skala. Môže vám tak pomôcť spojiť rôzne izby alebo ich naopak dobre oddeliť. Napríklad kúpeľňa tak nemusí mať klasické dvere, ale práve toto riešenie jej pomôže zachovať dostatok svetla a pri matnom prevedení aj súkromie pre intimitu. Veľmi efektívne pôsobí tiež spojenie so zrkadlami, ktorá dodajú priestoru na veľkosti. Docielite tak dokonalého optického klamu, ktorý zmätie i vaše návštevy. Navyše taká stena sa môže stať dominantou celého vášho bytu.

3. Dom v znamení skla a slnka
Tento materiál oddávna predstavuje čistotu, luxus a svetlo. Môžeme ho zakomponovať do celého domu ako hlavný prvok, ktorý môže byť účelný i dekoratívny zároveň. Hodí sa pre vnútorné bezzárubňové dvere, posuvné krídla alebo vstavané skrine či výklenky.
Vďaka nežnej sile tak vytvoríte dokonalé miesto pre relaxáciu bez rušivých elementov ostrých farieb. K tomu vymaľujte celý interiér iba smotanovou farbou a dojem tak bude úplne špičkový. Alebo vyskúšajte nadčasovú bielu, ktorá sa dá skvele kombinovať s každým doplnkom.

koupelna

Jednotlivé priečky sa tak stanú úplnou súčasťou samotných stavebných prác. Myslite pritom na každý detail, ktorý vám urobí z vášho bývania nevšedný celok, ktorý budete milovať vy aj celá vaša rodina.