Erotika tak, ako ju nepoznáte

Stal sa z vášho sexuálneho života nudný stereotyp a znova sa opakujúca rutina? Chcete zažiť niečo nové, o čom ste doteraz ani len neslýchali? Ak ste na tieto otázky odpovedali slovíčkom áno, potom máme pre vás ponuku, ktorá vás určite zaujme. Ide o špeciálnu erotickú masáž, na ktorú natrafíte v špeciálnom tantrickom salóne. Nepôjde však o tantrickú masáž, ktorá je o niečo známejšia. Dnes hovoríme o nuru masáži, ktorej hlavnou myšlienkou je pocítiť telo na telo.

sexi, masaz

Nuru masáž je špeciálny druh erotickej masáže, ktorú musí vykonávať iba profesionálna masérka. Pri jej poskytovaní sa používa typický olejček na tento druh masáže. Pred začatím sa osprchujete aj vy aj vaša masérka, a následne si na telo namažete tento olejček s príjemnou vôňou. Jeho hlavnou úlohou je zabezpečiť plynulé kĺzavé pohyby dvoch vzrušených tiel, ktoré túžia po absolútnej zmyselnosti. Po krátkej stimulácii celého tela sa na vás masérka položí celým telom a začne vykonávať pohyby príjemné a vzrušujúce pre každého muža či ženu. Áno, počujete správne. Nuru masáž je určená obom pohlaviam a existujú aj špeciálne programy, kde na masáž príde pár a nechá sa viesť. Nuru masáž totiž môže slúžiť aj ako predohra k pohlavnému styku, a teda v tomto prípade vám masérka nechá priestor a vy si zasúložíte v tantrickom salóne. Ide o krásne okorenenie sexuálneho života, ktoré sa odporúča viacerým párom.

prsia, braddavky

Na nuru masáž sa treba vopred objednať a dohodnúť sa s danou masérkou na konkrétnom type masáže. Ak sa rozhodnete vyskúšať toto zmyselné kúzlo, pripravte sa na kvalitný orgazmus aký ste ešte nezažili. Okrem neho vás ale čaká najmä erotická atmosféra v podobe hudby, sviečok a príjemného prítmia a v neposlednom rade sexi masérky, ktorá sa už o malú chvíľu pritisne na vaše telo tým svojím. Navštívte aj vy tantrický salón a uvidíte, že nebudete ľutovať!