Ruky skvelo ozdobia strieborné náramky

Obdarovať sa môžeme aj samy, ak sa nám zapáči nejaký módny doplnok či šperk, po ktorom túžime, tak prečo si neurobiť radosť? Nemusíme mať sviatok, aby sme sa potešili peknému šperku, ale ak práve vymýšľate darček pre priateľku, po ruke sú strieborné šperky. Stoja za povšimnutie, sú totiž univerzálne a hlavne nadčasové, nejde o žiadny módny výstrelok.

šperky, hodinky

Striebro je známe už tisícky rokov, používali ho už naši predkovia, a tiež sa ním ozdobovali. Ženy totiž chceli byť pekné vždy, a platí to dodnes. K tomu nám pomáhajú aj módne doplnky a šperky, ktoré dotvárajú celkový outfit a vnášajú do nich kúsok elegancie. Bez problémov si ich môžeme na seba vziať aj počas bežného dňa, treba však prihliadať na to, aby neboli príliš vyzývavé a extravagantné, ale skôr nenápadnejšie a v jednoduchom prevedení napríklad v tvare kruhov, visiace či jemné bodky a podobne. Skvelo doplnia štýl odevov a pritom nebudú priťahovať pozornosť.

Eshopy sú plné strieborných šperkov, ktoré sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925/1000 a každý z nich má vlastný punc. Strieborné sú náušnice, retiazky, prstene či náramky, podľa vyhotovenia a zdobenia sa rozdeľujú na vhodné na bežný deň alebo na slávnostné príležitosti. Podľa zložitosti ostatného oblečenia by sme si mali vyberať strieborné náramky šperky, takže ak sú šaty jednoduchého strihu, tak šperky si môžeme dovoliť v extravagantnejšom prevedení s kryštálikmi či perlami a podobne. A naopak, veľká zdobená róba znesie už len nenápadné šperky.

naramok

Náramky sú tiež obľúbenou súčasťou ozdôb žien, ale aj mužov. Univerzálny kov dovoľuje vyrábať z neho náramky jednoduché, ale aj honosné, s množstvom ozdôb v podobe farebných kamienkov, kryštálikov či perál a podobne, tenké, hrubé, točené, pletené a stáčané do rozličných podôb. Výber je neskutočne široký, ponúkajú ich kamenné obchody, ale aj internetové predajne, kde si môžete v pohodlí domova listovať medzi stovkami produktov a vyberať, objednať a potom sa z nich tešiť. Určite budú ozdobou každej párty či inej spoločenskej udalosti alebo aj vašim spoločníkom počas bežného dňa.