Mladší súrodenec Núbie Z17S mini


>        Značka Núbie zatiaľ nie je až tak známa , ale prichádza na náš trh so samými novinkami. V dnešnej recenzii sa pozrieme na mladšiu sestru Z17S.

 


v  Núbia Z17S mini

 

 vlastní design

——–Pôjde teta o menší smartphone ktorý pobeží na operačnom systéme Android 7.1 Nougat s nadstavbou  Núbia UI 5.0. Predný fotoaparát bude disponovať 5-timi megapixelmi a bude obsahovať aj clony a zadný dostane 16 megapixelov taktiež z clonov a automatickým zaopatrovaným či fókusom a rôznymi ďalšími nastaveniami pre pekné a kvalitné fotografie.   Pôjde teda o smartphone ktorý dostáva jeden lepší a druhý horší fotoaparát s pomerne vyššou cenovou kategóriou.

 

——Tento smartphone bude disponovať s operačnou pamäťové RAM 6 Gb a s vnútornou pamäťou 64 GB s reálne dostupných bude 57 GB čo je relatívne dosť  na všetky súbory , hudby hry a aplikácie ktoré si nainštalujete. Núbia Z17S mini bude  disponovať najnovším  procesorom  Qualcomm Snapdragon 653 a ten sa postará o celý chod zariadenia. Taktiež nebude chýbať aj čítačka odtlačkov na prednej strane a na zadnej strane bude tvrdené ochrane sklo. Batéria tohto smartphone má 3200 mAh, čo je podstate o niečo viac ako na Z17S. Batéria by mala mať teda maximálnu výdrž dva až tri dni pri malom používaní a pre bežnom maximálne dva dni.

 

——Tento smartphone si môžete zakúpiť v niekoľkých farebných prevedeniach napríklad Black Gold, Deep Blue , alebo Aegean Blue. Cena tohto smartphone sa bude pohybovať od 250 do 270 eur v zahraničí a pre európsky trh zatiaľ cena nie je známa.

 kvalitní foto

——Čiže pôjde o menší smartphone s lepším výkonom ale mínusom je predný fotoaparát ktorý má síce 5 MPX ale nedokáže urobiť pekne selfie fotky a skôr ho môžeme používať na video hovory.  Ide teda o smartphone nižšie  strednej triedy v pomerne vyššiu cenu . Zatiaľ ho však na európskom trhu nenájdeme , avšak príde niekedy v budúcom roku ako očakávanú novinku. Zatiaľ však nie sú informácie aké ďalšie parametre tento smartphone obsahuje , ale budeme vás informovať hneď ako vstúpi na európsky trh. Obrázky sú ilustračné. (Miki).