Nočné vyjedanie chladničky môže byť minulosťou

Nočné vyjedanie chladničky, ktoré poznáte z filmov, nie je žiadnym výmyslom hollywoodskych režisérov. Niektorí ľudia sa naozaj nevedia udržať na uzde a v noci takto vystrájajú. Je vám jasné, ako sa takéto nočné prejedanie končí. Obezita a problémy so schudnutím, následné zdravotné komplikácie, ako vysoký cholesterol, či krvný tlak. Ak sa vás takýto scenár týka osobne, určite viete, že sa nejedná len o nevinné nutkanie, ale o vážny problém. V noci sa zobudíte a neviete ani za nič na svete prekonať túžbu otvoriť dvere vášho súkromného chrámu, teda chladničky. Ak s tým chcete naozaj prestať, no ešte stále neviete ako, vyskúšajte niektoré z liekov na chudnutie.

Žena pozerajúca sa do chladničky

V tomto prípade nehovoríme o spaľovačoch tukov, alebo iných prostriedkoch, ktoré vyriešia vaše prejedanie tak, že za vás budú chudnúť. Chudnutie je len a len na vás. Tieto lieky vám však pomôžu prekonať nutkanie na neustále jedenie a prepchávanie sa. Taktiež oddialia pocit hladu, takže nebudete musieť stále myslieť iba na to, čo by ste vložili do úst. Jedným z takýchto pomocníkov je aj Adipex retard. Keďže predaj Adipex bol pred nedávnom na Slovensku ukončený, v súčasnosti môžete siahnuť po jeho náhrade, a to lieku s názvom Adipex – 75 od americkej firmy Abbott Laboratories. Jeho účinky sú úplne rovnaké, pretože obsahuje rovnakú účinnú látku, teda fentermín.

měřen jídla

Fentermín sa postará o to, že vaša hlava nebude stále myslieť na jedlo. Prejedanie totiž nemá pôvod v ozajstnom hlade, ale vašom psychickom nastavení. Je vám jasné, že ak zjete polievku, druhé jedlo a ešte aj zákusok, nemôžete byť reálne hladný. Váš žalúdok je plný a jesť chce iba vaša hlava. Čím viac myslíte na to, že nesmiete jesť, tým viac chcete niečo zjesť. Je to podobné, ako s odvykaním od fajčenia. Čím viac myslíte na to, že si nesmiete zapáliť, tým skôr z vrecka cigaretu vytiahnete.