Ulefone Power 3S


Táto značka nie je na našom trhu veľmi známa, ale môžeme nájsť celkom slušne modeli tejto značky ktoré odrovnajú všetky ostatných výrobcov.

mobil

►►Ulefone Power 3Stento smartphon bude nájme Nami tým že nám ponúkne celkom výkony rýchlo nabíjateľnú batériu. Vďaka batérii ktorá má kapacitu 6 350 mAh dokáže vydržať až na jedno nabitie až štyri dni, a vďaka rýchlo nabíjanie dokáže smartphon nabiť za 120 minút. Okrem batérie bude tento smartphon disponovať 6,5-palcový displejom s pomerom strán 18:9 s pekným FullHD rozlíšením. Aby bol tento smartphon plnej kondícii bude ho ťahať procesor Helio P23 ktorý disponuje z operačnou pamäťou 4 GB a z vnútornou pamäťou 64 Giga z reálne dostupnou 57 Giga.

foto

O fotografie sa postará štvorica fotoaparátov v duálnom prevedení. Na zadnej strane nájdeme 16 a 5 megapixlový fotoaparát z clonou, automatickým zaostrovaním a videním ktoré by malo nahrávať až v 4K rozlíšení, a na prednej strane bude 13 + 5 megapixely fotoaparát s clonou a videom ktoré dokáže nahrať v HD rozlíšení. Na tomto smartphone nájdeme aj rýchlu a presnú čítačku odtlačkov ktorá je umiestnená na zadnej strane, ale pre tých ktorý si obľúbili odomknutie tváre, je podpora aj na túto funkciu.

aplikace

Toto zariadenie bude pracovať pod operačným systémom Android 7.1 Nougat, ale neskôr bude dostupná aktualizácia na Android 8.0 Oreo. Zaujímavá bude aj cena tohto zariadenia. Pred pár mesiacmi sa tento smartphon predával v cene 170 eur, no dnes sa predáva o pár desiatok eur menej. Teraz sa tento smartfón bude predáva pod cenu 150 eur.
Za túto cenu však dostanete celkom príjemný veľký smartphon z parádnou výdržou batériu a výkonu operačnou pamäťou rám. Teda môžeme povedať že tento smartphon zaradíme do vyššej strednej triedy z nižšou cenou. Avšak zatiaľ nie je známe či bude na trhu úspešný a bude sa predávať vo veľkom.