Vedeli ste o náramkoch z lávových kameňov a ich účinkoch?

Dokáže mať náramok nejaký podstatnejší vplyv na to, ako sa človek, ktorý ho nosí, cíti? Odpovedzme si tak, že napríklad o lávových kameňoch sa vo svete traduje, že tieto majú pozitívny účinok na zdravé prekrvovanie celého tela, zároveň sa podpisujú aj pod lepšiu psychickú vyváženosť a harmóniu v mysli toho, kto je s nimi kontakte. Čo v našom prípade znamená, že náramky z lávových kameňov môžu prinášať pozitívny efekt pre toho, kto ich nosí na svojom tele, resp. https://www.investopedia.com/terms/r/resp.asp na svojom zápästí.

Krásny štýlový doplnok

Je to logická idea, ako mať tieto vzácne kamene stále pri sebe- vo forme náramku, ktoré sú z týchto vyrobené. A samozrejme ako to v prípade náramkov býva, sú aj tieto esteticky zaujímavé a sú tak zároveň dobrým štýlovým doplnkom. Vyberať je pritom možné z najrôznejších druhov a farieb kameňov. O lávových náramkoch je známe, že majú ochranný efekt, pomáhajú pri psychickej únave a napríklad aj pri problémoch s pohybovým ústrojenstvom.
Traduje sa, že majiteľa dokážu chrániť pred telesnými aj emočnými atakmi a tieto od neho „odrážajú“ naspäť tam, odkiaľ tieto negatívne vplyvy prichádzajú.