Všetko je na webe

Premýšľali ste niekedy nad tým čo dnes nekúpite na internete?  Že nie? Tak potom je to škoda, pretože správne by ste sa mali pýtať čo dnes na internete nekúpite. Dnes totiž na internete zoženiete všetko, a ak by náhodou aj nie. S určitosťou tam nájdete radu kde to zoženiete. Aby sme ale nezahovárali, poďme sa venovať tomu čo nám internet dnes ponúka.

marketing.jpg
 
Masážne poukazy
 
Masážne poukazy sa stali neoddeliteľnou súčasťou firemných benefitov o ktoré nik nestojí. Firma si ich dá do odpisu a je vymaľované. No keď sa na to pozriete bližšie, na zľavových portáloch je množstvo odkazov na rôzne druhy masáže celého tela.
 
Alkohol
 
Nebudeme si tu namýšľať o tom že je nemorálne predávať alkohol cez internet. Kde je dopyt tam je ponuka. A ani v ka menných prevádzkach tomu nie je inak, a k alkoholu sa dostanú bez väčších problémov aj mladiství. V tomto prípade máme na mysli skôr prémiový alkohol ktorý nie je možné bežne kúpiť v obchode. A tak je často krát jedinou možnosťou si ho objednať cez internet.

typizace.jpg
 
Vzdelávacie kurzy
 
V tomto prípade to asi ani inak nejde. Najme ak sa bavíme o rôznych online vzdelávacích kurzoch ako napríklad Anglický jazyk cez Skype alebo rôzne programovacie jazyky. Takým to kurzom sa dnes jednoducho nevyhnete a často bývajú doplnkové materiály uložené na serveri aby ste k nim mali kedykoľvek prístup.
 
 
Kozmetika
 
Kozmetické produkty nás deň čo deň obklopujú z každej strany a ich vplyvu sa dnes len sotva ubránite. Určite aj vás hneď teraz napadne aspoň tucet reklám na krém na tvár. Pritom ste si chceli iba prečítať článok na spravodajskej stránke. Faktom ale je že nie vždy sa takýto nákup oplatí. A slovo akcia je tam len aby vás zaujalo.
 
Darujte zážitok
 
Hovorí sa že je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť.  V prípade takej adrenalínovej jazde na horskej dráhe to platí minimálne spomínaných sto krát viac. Nič tak neposilní kolektív v práci ako spoločná akcia. Môže sa kľudne jednať o airsoft-ový súboj ale aj pomerne obľúbený halový futbal.