Ukážte svoj koníček vašim deťom

Každý z nás sa stará o svoje deti. Dokonca aj vtedy, keď sú počaté len „náhodne“. A verte tomu, ako milujúci otec viem, o čom hovorím. Aj keď sme s mojou partnerkou absolútne nerátali s tým, že budeme mať dieťa, nakoniec sme boli šťastní, že sa nám to podarilo. Boli sme celí nadšení, pretože sme si hneď predstavovali rôzne výlety, rôzne dovolenky a aktivity a musím povedať, že sa nám splnilo všetko, čo sme chceli. Keď bol náš syn starší, rozhodli sme sa, že je dôležité, aby som ho naučil niečo, čo je aj pre mňa veľmi dôležité a čo robím už asi od šiestich rokov.

navijáky

A čo robím od šiestich rokov? Chodím na ryby. Ja viem, že je to možno smiešne a možno je to stará škola a nie je to dôležité, ale verte tomu, že uvidíte, že je to to najlepšie. Myslím, že len takto vie chlap skutočne dokonale vypnúť a dokáže urobiť všetko preto, aby veci fungovali presne tak, ako si predstavujete vy. Ale je to hlavne o vás a je to hlavne o tom, aké koníčky máte radi. Ja som síce môjho syna nechcel k ničomu nútiť, ale nemôže mu ublížiť, keď mu kúpim udicu. Aj keď máte možno teraz pocit, že som to prehnal a že nútim svojho syna robiť niečo, čo ho možno nebude baviť, opakujem, ublížiť mu to nemôže. Nemôže byť predsa nič zlé na tom, keď ho vezmem von a keď mu chcem ukázať, ako sa dá relaxovať na rybníku len tak, že spolu sedíte.

udice

Rád robím všetko preto, aby bol môj syn spokojný a som presvedčený o tom, že takto môžem urobiť všetko, čo je v mojich silách. Podľa mňa deťom musíme ukázať, že to má zmysel a že je všetko aj o tom, koľko času trávite von. Keď to deťom neukážete vy, tak to nebude mať žiadny význam, pretože im to nikto iný neukáže. Nebojte sa. Bude to fakt perfektné a bude to pre vás krásne. A teraz už na nič nečakajte.